fbpx

Předání Know-How – Investování na penzi

Úspěch není náhoda. Úspěch je volba!

👉 Nechce se Ti číst e-book, protože nemáš rád knihy nebo Ti přijde, že by ses správnému investování na penzi z mého e-booku nenaučil?

👉 Místo čtení knihy chceš radeji poslouchat?

👉 Potřebuješ nakopnout?

👇

Mohu Ti nabídnout

PŘEDÁNÍ KNOW-HOW ONLINE

Naučím Tě vše, co je v e-booku o zajištění se na penzi a taky něco navíc. Budu Ti k dispozici online na Facebooku i poté, co Ti své investiční know-how předám.

Interagovat budeme třeba přes Skype, Messenger, nebo Zoom. Budeme si sdílet plochu a komunikovat v reálném čase.

Spousta lidem tahle forma studia vyhovuje, a pak snadno dokáží investovat.

Jak dlouho nám to bude trvat?

Know-how Ti předám maximálně ve třech sezeních o maximální délce 90 minut. Ale neboj, čas si stopovat nebudeme a budeme především dbát na to, abys celou problematiku správně pochopil.

Celkově nám tato forma předávání know-how zabere až jeden měsíc. To proto, že nejsi sám, kdo má právě o tuto formu výuky zájem. Na druhou stranu je lepší, když nám to zabere více času a mezi jednotlivými sezeními si dáme trochu odstup. Tak zažijeme na trhu různé situace a ty můžeme spolu prodiskutovat.

Pokud chceš předání informace urychlit, mohu se pokusit najít nějaký ten čas primárně pro Tebe.

Další dotazy můžeš psát na Facebook i po skončení výuky. Pokud nebudou vyžadovat online schůzku v reálném čase, po telefonu, odpovím Ti samozřejmě zadarmo.

Zajímá Tě cena?

Jelikož s Tebou strávím mnohem více času, než kdyby sis jen zakoupil můj e-book, účtuji si za tuto službu 6 500 Kč s DPH. Předem chci zaplatit jen polovinu, tzn. 3 250 Kč. Tu druhou mi doplatíš, až si ji na trhu vyděláš! To je tak trochu zárukou, že můj investiční styl funguje.

Není to fér?

Jsi student? Nebo nejsi spokojen s cenou za předání mého know-how? Navrhni mi cenu, kterou jsi ochotný za informaci zaplatit.

I pro začátečníky na trhu

Předání know-how je vhodné i pro naprosté začátečníky, kteří mají ochotu investovat.

Při tomto školení Ti mohu být nápomocen se založením investičního účtu. Pohu Ti pomoci s ovládáním investiční platformy. Nicméně obsahem školení není IT kurz – Nebudu Tě učit ovládat samotný počítač a nejrůznější programy.

Máš vážný zájem?

Pokud máš zájem o tuto službu, napiš mi na e-mail nebo zavolej. Můžeš mi klidně napsat i na WhatsApp nebo Facebook.

E-mail: lukasgargulak88@gmail.com
Tel: +420 732 (jedna jedna jedna) 36 (jedna)

Potřebuješ více?

Pokud potřebuješ vést tak trochu za ruku a jsi vlastně úplný laik, můžeš vstoupit do online mentoringu. Mentoring je sice výrazně dražší, ale trvá jeden rok. Více o mentoringu si přečti na jeho stránce.