fbpx

O mně

Úspěch není náhoda. Úspěch je volba!

Lukas Gargulak

Kdo jsem

Jmenuji se Lukáš Gargulák. Vystudoval jsem fakultu telekomunikací na VUT v Brně. Již v posledním ročníku jsem se začal denně věnovat tradingu. Byl to pro mne jiný svět. Svět, který byl úplně mimo můj studovaný obor. Začátky nebyly jednoduché. Nicméně i přes své počáteční neúspěchy jsem vytrval a po několika letech tvrdé práce jsem začal sklízet ovoce.

Mezi mé hlavní záliby patří hlavně badminton. Badminton hraji s takovým zapálením, že jsem jednou málem svou nohou vykopl zuby svému protihráči. Pokud se chcete přidat do naší badmintonové skupiny v Brně, naleznete nás na Facebooku. Rád také výletuji a procházím se. Zamiloval jsem si Španělsko.

Můj strukturovaný životopis můžete naleznout na LinkedIN.

Jsem minimalista a neshromažďuji pasiva.

Lukas Gargulak

Nemám zapotřebí nikoho lanařit do svých kurzů o investování nebo o tradingu. Avšak rozhodl jsem se sepsat e-booky na problematiky, které jsou nejžádanější. Na problematiky, kvůli kterým za mnou přicházíte sami.

Jak dlouhodobě investovat

První e-book Vás naučí odkládat si peníze na penzi investováním na správné místo. Do správných aktiv. I z mála se můžete stát milionáři.

Kromě Vaší penze můžete tuto metodu investování použít na spoření pro své miminko a v jeho osmnácti, nebo pětadvaceti mu odevzdat hotové jmění. Případně mu můžete říct, aby se spořením pokračovalo. Tento druhý e-book je levnější, protože neobsahuje extra metody, jako ten první a pořídíte jej už za necelou pětistovku.

Jak krátkodobě obchodovat

A nakonec třetí elektronická kniha je o krátkodobém obchodování na burze. Každý není nastaven pro dlouhodobé investování. I já jsem se snažil přijít na způsob, jak si z burzy odnášet pravidelně nějaké menší částky. To se mi zřejme povedlo díky tomu, že jsem se naučil úspěšně aplikovat nejjednodušší opční strategii. Trvalo mi několik let, než jsem si ji vymazlil do té nejjednodušší a nejúspěšnější podoby. Pokud též toužíte po tradingu opcí, zakupte si můj e-book Jak obchoduji opce. E-book je o něco dražší, než ty o investování, ale 1 úspěšný obchod s pětitisícovým účtem (v USD), Vám tento e-book zaplatí.

Moje cesta k úspěšnému investování a obchodování

Jestliže si ale ještě před zakoupením e-booků chcete přečíst o mně něco více, například jak jsem s tradingem a investováním začínal, stáhněte si tento článek, který popisuje příběh o mně a chyby, které jsem za svou dosavadní investiční kariéru udělal.

Za tu dobu, co se intenzivně věnuji tradingu a investování, jsem si hledal způsoby obchodování, co mi budou vyhovovat.