fbpx

O mně

Úspěch není náhoda. Úspěch je volba!

Lukas Gargulak

Kdo jsem

Jmenuji se Lukáš Gargulák. Vystudoval jsem fakultu telekomunikací na VUT v Brně. Již v posledním ročníku jsem se začal denně věnovat tradingu. Byl to pro mne jiný svět. Svět, který byl úplně mimo můj studovaný obor. Začátky nebyly jednoduché. Nicméně i přes své počáteční neúspěchy jsem vytrval a po několika letech tvrdé práce jsem začal sklízet ovoce. Celý můj příběh si můžeš přečíst v e-booku zdarma.

Mezi mé hlavní záliby patří hlavně badminton. Badminton hraji s takovým zapálením, že jsem jednou málem svou nohou vykopl zuby svému protihráči. Pokud se chcete přidat do naší badmintonové skupiny v Brně, naleznete nás na Facebooku. Rád také výletuji a procházím se. Zamiloval jsem si sever Španělska.

Můj strukturovaný životopis můžeš naleznout na LinkedIN.

Jsem minimalista, neshromažďuji pasiva a dokáži si postavit dům vlastníma rukama.

Lukas Gargulak

Nemám zapotřebí nikoho lanařit do svých kurzů o investování nebo o tradingu. Avšak rozhodl jsem se sepsat e-booky na problematiky, které jsou nejžádanější. Na problematiky, kvůli kterým za mnou přicházíte sami.

Jak dlouhodobě investovat

První e-book Tě naučí odkládat si peníze na penzi investováním na správné místo. Do správných aktiv. I z mála se můžeš stát milionářem.

Kromě Tvé penze můžeš tuto metodu investování použít na spoření pro své miminko a v jeho osmnácti, nebo pětadvaceti mu odevzdat hotové jmění. Případně mu můžeš říct, aby se spořením pokračovalo. Tento druhý e-book je od podzimu 2023 zadarmo, protože neobsahuje extra metody, jako ten e-book první. Tvorbu však můžeš odměnit virtuálním pivem.

Jak krátkodobě obchodovat

A nakonec třetí elektronická kniha je o krátkodobém obchodování na burze. Každý není nastaven pro dlouhodobé investování. I já jsem se snažil přijít na způsob, jak si z burzy odnášet pravidelně nějaké menší částky. To se mi zřejmě povedlo díky tomu, že jsem se naučil úspěšně aplikovat nejjednodušší opční strategii. Trvalo mi několik let, než jsem si ji vymazlil do té nejjednodušší a nejúspěšnější podoby. Pokud též toužíš po tradingu opcí, zakup si můj e-book „Jak obchoduji opce“. E-book je o něco dražší, než ty o investování, ale 2-3 úspěšné obchody s pětitisícovým účtem (v USD), Ti tento e-book zaplatí.

Moje cesta k úspěšnému investování a obchodování

Jestliže si ale ještě před zakoupením e-booků chceš přečíst o mně něco více, například jak jsem s tradingem a investováním začínal, stáhni si již výše jednou zmíněný článek, který popisuje příběh o mně a chyby, které jsem za svou dosavadní investiční kariéru udělal.

Za tu dobu, co se intenzivně věnuji tradingu a investování, jsem si hledal způsoby obchodování, co mi budou vyhovovat. Nazval jsem si to tak trochu poeticky – Triple way.