fbpx

O projektu

Úspěch není náhoda. Úspěch je volba!

Dobrý den

Tento web vzniká na podporu finanční gramotnosti jednotlivců v České republice. Chci lidem předávat své know-how a ukázat jim, jak obchoduji na burze.

Pomocí e-booků nebo osobních či online schůzek mohu předat například informace, jak se i naprostý laik dokáže prostřednictvím burzy finančně zabezpečit na svou penzi. Tyto metody investování jsou vhodné pro mladé lidi a já lituji toho, že mi je nikdo neukázal už dříve.

Dlouhodobé investování ale nevyhovuje všem. Proto jsem napsal také e-book, jak obchoduji opce.

Pro zájemce jsem v roce 2021 otevřel osobní mentoring za velmi zajímavých podmínek. Probíhá jeden rok a online.

Krátkými články na blogu Vás chci seznamovat s tím, co právě obchoduji a také Vás k něčemu přiučit, nebo inspirovat.

Občas mám potřebu se vyjádřit k aktuálnímu dění na burze nebo ve společnosti.

Časem bych rád přidal nějakou vzdělávací sekci formou vyukových stránek. Už nyní zde najdete rozsáhle informace o ETF a základech obchodování opcí.

Neočekávejte ode mne dlouhé texty. Nejsem infopodnikatel, co překládá již napsané články z jiných webů. Píši tak, jak to cítím. Píši za sebe. Mám lidský přístup ke svým klientům, kteří se stávají dlouhodobými kolegy.

Ukazuji obchodní styly, které jsou vhodné pro naprosto běžného člověka. Proto nemachruji s milióny na obchodních účtech. Moje investiční metody můžete začít praktikovat ihned, pokud si dokážete uvolnit třeba pětistovku ve Vaší penežence každý měsíc.

Tak si to tu u mne užijte. Přeji Vám krásný den!

Lukáš

PS: Jestli Vám to neva, budu Vám již na dalších stránkách tohoto webu pouze tykat.