fbpx

Chceš pochopit opce? Je tu pro Tebe opční teorie prakticky

Úspěch není náhoda. Úspěch je volba!

Ahoj člověče,

Stáhni si knihu o teorii opcí.

Chceš pochopit opce? Tohle je opční teorie prakticky.

Možná jsi začínající obchodník a zaujali Tě opce. Možná sis o nich už někde něco přečetl, ale zdají se Ti být složité na pochopení. Je dobře, že jsi to nevzdal a dáváš ještě šanci mojí knize. Ve skrytu duše doufám, že Ti tato kniha pomůže pochopit nejen to, co opce jsou a k čemu je využíváme, ale také to, jak opce co nejlépe využít ve svůj prospěch na finančním trhu.

Možná Ti v knize odprezentuji to, co se můžeš dočíst v kterékoliv jiné knize o opcích nebo někde na Internetu. Nicméně snažím se k problematice přistupovat tak trochu jinak a s lehkostí. Bez zbytečné omáčky, nudných vzorců a problematiky, které je naprosto zbytečné rozumět. Chci, aby sis díky poznání z této knihy jednou mohl z burzy odnášet nějaké ty dolary do Tvé kapsy. Knihu protkávám několika postřehy, které pomohly mě během studia a samotného obchodování opcí.

Obchodování opcí patří do jedné z cest, jakou se snažím zhodnocovat své finance. Beru ji jako čistě spekulativní formu, která dokáže přinášet příjem každý měsíc. Samotné obchodování opcí mi bere jen pár minut měsíčně. Zhodnocení mířím na 12-24 % ročně. Zdá se Ti to málo?

Nevzdávej to a pochop opce. Je to neskutečně krásný finanční nástroj. Nesnaž se hledat svatý grál. Neexistuje. Z naučeného nevytvářej složité kombinace. Na burze vítězí jednoduchost. Div se nebo ne, čím budeš obchodovat méně, tak tím více budeš vydělávat.

Vítej na cestě za poznáním nového rozměru Tvého finančního světa. Přečti si pár kapitol o tom, co skutečně potřebuješ o opcích vědět.

Kdyby Ti v knize bylo něco nejasné, nebo by sis všiml nějaké nesrovnalosti, dej mi, prosím, vědět. Děkuji.

Tak si knihu skrze formulář níže stáhni,

Pak se pohodlně usaď a já Ti přeji příjemné čtení.

Lukáš, 12. 12. 2021